Zákaznická podpora a informace: +420 777 666 626

A+ A A-

Platba a doprava

Dodací a platební podmínky
Nabízíme vám několik možností odběru zboží:

Ø  Osobní odběr
- Zboží si můžete osobně vyzvednout na adrese odběrného místa po předchozím potvrzení (delivery point):

-      Dobelice 52, Moravský Krumlov 672 01 (provozovna autoservisu)

K dispozici Vám bude náš pracovník, který zboží předá osobě k tomu pověřené. Pokud byla platba uskutečněna předem, můžeme požadovat ověření totožnosti. Na místech předání je možnost platiti pouze hotově.

Chcete-li platit převodem, či online, využijte našich bezpečných online metod, které náš e-shop umožňuje.

Ø  Zaslání Českou poštou
Vaše objednávky necháváme přepravovat a doručovat Českou poštou až k Vám domů, nejčastěji tzv. balíkem do ruky. Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 8-18 hodinou. Přepravce Vám v ranních hodinách zavolá a domluví se s Vámi na době předání, popř. uložení na příslušné poště.

Ø  Zaslání přepravní službou PPL
Standardní zásilky doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti PPL. V den doručení obdržíte informační SMS s předpokládaným časem doručení v rozmezí 3 hodin. Nehodí-li se Vám doručení v daný den, můžete ho dle pokynů zaslaných v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny. 200,- Kč

Ø  Zaslání přepravní službou DPD
Standardní zásilky doručujeme prostřednictvím přepravní společnosti DPD. V den doručení obdržíte informační SMS s předpokládaným časem doručení v rozmezí 3 hodin. Nehodí-li se Vám doručení v daný den, můžete ho dle pokynů zaslaných v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny.110,- Kč

Ø  Zaslání přepravní službou FOFR

 


Zboží skladem je expedováno od 1 do 4 pracovních dnů, zásilka je u přepravních společností obvykle doručena následující pracovní den po odeslána.

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 M 27 SERVICE s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.

Přihlášení nebo Registrace

PŘIHLÁŠENÍ

Registrace

User Registration
or Zrušit